Огляд японського міні трактора YANMAR F-190

 

Зміст:

  1. Чим цікаві японські трактори
  2. Технічні характеристики YANMAR F-190
  3. Комплектація та особливості

 

Міні-трактори, наприклад, японський YANMAR F-190, котрий ми сьогодні роздивимось, затребувані серед багатьох фермерів і власників заміських будинків. Ці спецмашини допомагають в сільськогосподарських роботах, що вимагають великих фізичних і тимчасових витрат. Для виконання земляних та доглядових заходів на полях, у садах, приватних ділянках міні-трактор – справжня знахідка.

Чим цікаві японські трактори

Техніка характерна наступними перевагами:

  • особлива надійність – якість зборки висока, матеріали міцні;
  • доступна ціна і досить дешеві комплектуючі частини;
  • невелика витрата палива;
  • багатофункціональність, відмінна маневреність, можливість встановлювати додаткове навісне обладнання;
  • підвищена потужність, висока тягова сила, посилена гідравліка, зручна коробка передач.

Технічні характеристики YANMAR F-190

Робочі параметри японського міні-трактора наступні:

 

Потужність двигуна 19 к.с.
Вага 850 кг
Довжина 237 см + 60 см фреза
Ширина 117 см
Висота 120 см
Передня колія регулюється від 96 см до 116 см
Задня колія від 91 см до 115 см
Привід 4х4
Кількість циліндрів
Охолодження водяне + свічка розжарення
Блокування диференціалу подвійного типу
Мінімальний радіус розвороту 210 см
Мінімальний дорожній просвіт 35 см
Швидкість пересування 17 км/г
Ємність паливного баку 20 л

 

Комплектація та особливості Yanmar F-190

Дана модель трактора є середньобазовою, попереду встановлені колеса з розміром 6 на 12, позаду іде 8.3 на 24. Також в комплекті іде оригінальна YANMAR’івська фреза з розміром 1 м 40 см. На тракторі встановлена стандартна трьохточна навіска з додатковим гідроциліндром.

Перейдемо до комплектації даного трактора. По ліву руку розташовані механічна коробка передач на чотири швидкості і два ряди знижених передач. Під кермом – реверс, завдяки котрому виходить: вісім передач вперед і вісім передач назад. На валу відбора потужності три швидкості, також є виключаємий передок. По праву руку: важіль підйому та опускання задньої навіски, важіль управління глибиною задньої навіски, боковий циліндр, підключаємий плаваючий режим, кнопки пам’яті задньої навіски та автоматичного підйому задньої навіски при включенні задньої передачі. Під правою ногою: блокування заднього диференціалу, кран гідравліки для регулювання скорості опускання/підіймання навіски. Також досить приємним бонусом йде каркас безпеки і дах.

Принцип роботи пам’яті задньої навіски такий: наприклад, трактор вийшов з ряду, оператор підіймає тумблер – підіймається задня навіска, далі заходить на інший ряд, тумблер до низу – навіска падає на ту саму глибину. Досить зручний механізм.

Що до роботи валу відбора потужності: на першій швидкості – 540 обертів у хвилину, на другій – 735 об/хв, на третій – 1188 об/хв. Завдяки тумблеру управління боковим циліндром оператор може нахиляти фрезу. Якщо натиснути на кнопку підключення плаваючого режиму задня навіска буде копіювати вигин ґрунту. Як працює функція автоматичного підйому задньої навіски: коли включається реверс назад – задня навіска підіймається автоматично.

Велику роль у тракторах грає передок та блокіровка заднього диференціалу під навантаженням. Із цим у YANMAR F-190 немає ніяких проблем.

На міні-тракторі встановлений трьохциліндровий двигун YANMAR потужністю 19 кінських сил і з маркуванням 3TNE78A. Його робочий об’єм – 1.2.

Якщо сподобався трактор – телефонуйте за телефоном ☎ +38 (050) 176-75-61, ☎ +38 (067) 102-65-55.