З 2008 року Tотус Трактор лідирує на українському ринку в імпорті та продажу японських міні-тракторів та запчастин. Наш асортимент – це потужні та маневрені моделі від 10 до 80 к.с., оптимальні для малих фермерських господарств та спеціалізованих завдань.

 

Наші трактори, що відрізняються неперевершеною надійністю та якістю, легко поєднуються з усіма видами навісного обладнання, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, задовольняючи потреби овочівництва, садівництва та тваринництва.

 

Продукція Tотус Трактор – це гарантія надійності, економічності та зручності в експлуатації. В наявності більше 100 одиниць техніки від провідних японських виробників: Kubota, Yanmar, Iseki, Mitsubishi, Hinomoto.

 

Фахівці Тотус Трактор пропонують повний спектр послуг з обслуговування та ремонту. Забезпечуємо доступність оригінальних запасних частин для підтримки вашої техніки в ідеальному стані.

 

Ми цінуємо кожного нашого клієнта та прагнемо запропонувати індивідуальне рішення для кожного завдання. Завдяки цьому підходу ми заслужили довіру понад 10 000 покупців за роки роботи.

 

Завітайте на торгові майданчики Tотус Трактор для тест-драйву в Одесі, Вінниці та Рівному та переконайтеся в японській якості в Україні на власному досвіді.

 

Одеса

Вінниця Рівне

 

2-й Локомотивний провулок, 36,

корпус «Л», м. Одеса

 

вул. Мирна, 8А, 

c. Зарванці, Вінницька область

 

вул. Дубенська, 11 В,

c. Велика Омеляна, Рівненська область

 

 

Огляди техніки, відгуки, тест-драйв та відео з клінетами на нашому каналі YouTube:

https://www.youtube.com/@TotusTraktor

 

 

               Більше відео →