Огляд японського міні трактора Kubota B-1502

Зміст:

 

Ціни на мінітрактори з Японії досить доступні, що робить цю техніку затребуваною в особистому та комунальному господарствах. Вони характерні довговічністю, великим набором функцій та відмінною маневреністю, що актуально для виконання повного циклу польових робіт в умовах обмеженого простору. В сьогоднішньому огляді – японській міні-трактор Kubota B-1502.

Технічні характеристики японського міні трактора Kubota B-1502

Міні-трактори Kubota є найуспішнішими у світі вузькоколійними тракторами. Роки виробництва серії B – з 1986 по 1992. Пропонована нами техніка пройшла капітальний ремонт. З постачанням запасних частин проблем немає, багато з них оригінальні.

Характеристики Kubota B-1502:

Потужнiсть 15
Кабiна Ні
Витрата палива, л/год від 1 до 3 літрів в мотто годину
W/D 4х4
Країна виробництва Японія
Циліндри 3
Додатковий гидроцилиндр +
Плаваючий режим задньої навіски +
Гідропідсилювач керма Ні
Реверс Ні
Додатковий гидроцилиндр на задню навіску +
Функція швидкий розворот +
Водяне охолодження + свіча накалу
Піч, Радіо Ні
Електро стартер з безпечним пуском Так
Блокування діфференціалa подвійного типу
Мінімальний радіус розвороту 220 см
Мінімальний дорожній просвіт 27 см
Швидкість пересування, км / год 17
Передня колія від 78 до 102 см
Задня колія від 83 до 102 см
Розмір коліс (передні) 5х12
Розмір коліс (задни) 8х18
Вал відбору потужності 3 швидкості 540,750,1000, при 2600 обр/хв
Паливний бак 14 л
Вага, кг 700
Габарити Довжина-212 см + 60 см фреза, ширина-110 см, висота-110 см

Комплектація міні-трактора Kubota B-1502

База цього трактору – коротка. Резина встановлена нова. Задня – японського виробництва з хорошим протектором Bridgestone. Комплектується міні-трактор механічною коробкою передач, трьома швидкостями на вал відбору потужності, важелем понижаючої передачі та важелем відключення повного приводу.

Під кермом розташовані регулятори фар, оборотів, справа від нього – сигнал, важіль газу. Також є газ під ногою – відповідна педаль.

Навісне обладнання кріпиться на двохточкових кріпленнях. Є спеціальні колеса, які можна розвернути для контроля глибини. Фреза регулюється від 1.2 до 1.6 метрів. Деякі частини можна зняти. Доречи, редуктор посередині. Позаду трактора: перший гідроциліндр для бокового регулювання, та другий – для контроля глибини.

По праву руку оператора знаходиться важіль керування навіскою (вверх-вниз), важіль керування контроля глибини і тумблер для керування боковим гідроциліндром, завдяки якому змінюється кут нахилу задньої навіски.

Двигун – трициліндровий. У цієї моделі замінені повітряний, паливний та масляний фільтри. Масло в двигун також залите свіже.

Перед запуском міні-трактору обов’язково треба прогріти свічу накалу, що займає приблизно 8 – 10 секунд. Для експлуатації в холодну пору року є декомпресор, який допоможе завести двигун на морозі. Керується трактор з легкістю і однією рукою, маневреність його – на висоті. Усі механізми працюють як потрібно. Глушиться перекриттям подачі палива.

Конкретно на цю модель діє знижка на лакофарбове покриття. На нашому сайті ви можете купити міні трактор Кубота БУ, а якщо потрібна додаткова інформація – телефонуйте за телефоном ☎ +38 (050) 176-75-61, ☎ +38 (067) 102-65-55 або заїжджайте на майданчик Totus Traktor, де представлена різноманітна сільськогосподарська техніка.