Зміст:

 

Міні-трактор для домашнього господарства – незамінна техніка. У сьогоднішньому огляді – японська модель Iseki TA 267. Від звичайного трактора він відрізняється маневреністю, більшою прохідністю та багатофункціональністю. Завдяки компактним розмірам міні-трактор легко поміщається в гаражі і в разі потреби не займає багато місця у дворі. Японські моделі займають особливе місце в даному сегменті і на сьогоднішній день є найпопулярнішими.

Переваги японській сільгосптехніки

Японські міні-трактори мають низку якостей, завдяки яким вони й стали так затребувані на ринку:

  • висока якість комплектуючих, що виготовлені за інноваційними технологіями;
  • зручність та комфорт у роботі;
  • багатофункціональність;
  • довговічність;
  • висока потужність;
  • такі міні-трактори, навіть якщо купити сільгосптехніку БУ, екологічно нешкідливі;
  • легко поєднуються з різноманітним навісним обладнанням;
  • надійність;
  • витривалість.

Саме у цих особливостях і криється успіх такої техніки.

Технічні характеристики Iseki TA 267

Параметри моделі  наступні:

 

Потужність двигуна 26 к.с.
Вага 1400 кг
Довжина 237 см + 60 см фреза
Ширина 117 см
Висота 120 см
Передня колія регулюється від 96 см до 116 см
Задня колія від 91 см до 115 см
Привід 4х4
Кількість циліндрів
Охолодження водяне + свічка розжарення
Блокування диференціалу подвійного типу
Мінімальний радіус розвороту 210 см
Мінімальний дорожній просвіт 35 см
Швидкість пересування 17 км/г
Ємність паливного баку 30 л

 

Комплектація

Є дві комплектації Iseki TA 267. Відмінність їх – в задньої резині, відповідно і буде відмінність колії. На першому тракторі стоїть резина з розміром 11.2 на 24, з розбірним заднім диском. На іншому – 9.5 на 24, ціна на трактор Iseki різна.

До комплекту тракторів входить: оригінальна фреза Iseki з розміром 1 м 70 см, також є механізм бистрого знімання фрези, автопопадач кардана, і фаркопчик для причепа. На задньої навіски встановлений додатковий гідроциліндр. Комплектації цього трактора може позаздрити любий китайській трактор, і навіть індійській Solis. Укомплектований він механічною коробкою передач з чотирма передачами, реверсом, чотирма рядами понижених передач, що в сумі дає 16 передач вперед і 16 передач назад, завдяки реверсу. Також є серворуль, підключаємий передній міст, підключаєма функція оберт на місці, вал відбора на чотири швидкості, кнопка автоматичного підняття задньої навіски при задньому ході, роздільні гальма, блокіровка заднього диференціала, блокування валу відбора потужності, важіль задньої навіски, підключення бокового плаваючого режиму, управління додатковим гідроциліндром, вибір швидкості підіймання навіски та більш точні налаштування бокового плаваючого режиму.

На валу відбора потужності чотири швидкості: на першій швидкості вал видає 540 обертів у хвилину, на другій – 750 об/хв, на третій – 1000 об/хв, і на четвертій – 1250 об/хв. Передок та блокіровка заднього диференціалу під навантаженням перевірку пройшли. Дана модель трактора укомплектована трьохциліндровим дизельним двигуном Iseki з робочим об’ємом 1498 см3.

Якщо сподобався трактор – телефонуйте за телефоном ☎ +38 (050) 176-75-61, ☎ +38 (067) 102-65-55.