Огляд японського міні трактора YANMAR Ке-30

Зміст:

  1. Технічні характеристики
  2. Керування 
  3. Оснащення
  4. Особливості використання

 

Сільськогосподарська техніка використовується для підвищення продуктивності праці в сільському господарстві. Вона механізує и автоматизує окремі операції або технологічні процеси. У сьогоднішньому огляду – японський міні-трактор YANMAR Ke-30.

Технічні характеристики Yanmar Ке-30

Параметри трактору наступні:

Потужність двигуна 13 к.с.
Вага 600 кг
Довжина 207 см + 60 см фреза
Ширина 97 см
Висота 120 см
Передня колія регулюється від 76 см до 96 см
Задня колія від 74 см до 92 см
Привід 4х4
Кількість циліндрів 3 (є додатковий гідроциліндр)
Охолодження водяне + свічка розжарення
Блокування диференціалу подвійного типу
Мінімальний радіус розвороту 200 см
Мінімальний дорожній просвіт 27 см
Швидкість пересування 15 км/г
Ємність паливного баку 10 л

 

Данна модель трактора є короткобазовою, попереду встановлені колеса с розміром 4.50 на 10, позаду – 7 на 16. Також в комплекті до трактору іде оригінальна фреза від YANMAR з розміром 1 метр 10 сантиметрів.

Керування міні трактора Yanmar Ке-30

Тепер детальніше що до важелів керування. На коробку йде 5 швидкостей (чотири уперед та одна назад). Також під лівою рукою оператора ряд понижених передач і дві швидкості на вал відбору потужності. По праву руку: важіль управління задньою підвіскою (підйом і опускання), ножний газ, ручний газ, примусова блокіровка заднього потенціалу, і кран гідравліки (завдяки ньому регулюється швидкість підйома/опускання задньої навєскі).

Роздивимось, як себе відчуває міні-трактор на практиці. На першій швидкості вал відбору потужності видає 540 обертів в хвилину, на другій – 750 обертів в хвилину. Передок та блокіровка валового диференціалу під навантаженням теж має немаловажне значення. І з цим трактор справляється чудово.

Оснащення міні трактора Yanmar Ке-30

На даному міні-тракторі встановлений трьох-циліндровий фірмовий двигун YANMAR з маркуванням 3TN75 і робочім об’ємом – 0.65 см3. Потужність даного двигуна – 13 кінських сил.

Прогрітий двигун працює як треба, а з баку, куди ллється масло, не намагається вийти білий дим, що є першорядною перевіркою кожної сільськогосподарській техніки. 

Особливості використання Yanmar Ке-30

Всі виробники дизельних двигунів рекомендують використовувати мінеральну або напівсинтетичну олію, адаптовану для використання в різні сезони. Його слід замінювати на нове після 50 годин експлуатації. Ця процедура є обов’язковою під час обкатки міні-трактора. Наступні заміни проводяться після 100 та 200 часів експлуатації.

Під час обкатки експлуатувати агрегат перші 50 годин необхідно без використання навісного устаткування. Ціплять його слід лише після завершення обкатки. Обкатувати вал відбору потужності бажано на низьких оборотах із періодичнім підвищенням до середніх та високих.

Необхідно дотримуватись таблиці проведення технічного обслуговування, яка наводиться в інструкції з експлуатації, щоб зберегти міні-трактор у робочому стані тривалий період часу.

При проведенні регулярного технічного обслуговування необхідно:

  • перевірити наявність олії в баку та долити за необхідності;
  • очистити від налипання бруду;
  • упевнитися у відсутності перебігів;
  • обстежити колеса та перевірити тиск у шинах;
  • підтягнути всі кріплення та перевірити надійність з’єднань.

Бажано зберігати агрегат в сухому приміщенні, що провітрюється.

Якщо вам сподобався цей міні-трактор – телефонуйте за телефоном ☎ +38 (050) 176-75-61, ☎ +38 (067) 102-65-55.